Rodinný dům u Jičína.

Rodinný dům u Jičína.

506 01 Dílce-Jičín 1, Česko

Prodej

7.900.000Kč

ID nemovitosti :

 2418

Počet pokojů

5

Počet koupelen

1

Užitná plocha

134

Rozloha

background Layer 1 1014

Popis

Přináším Vám jedinečnou příležitost k pořízení rodinného domu, který se nachází nedaleko Jičína, a to uprostřed vesnické zástavby obce Dílce. Tento dům je ideálním místem pro ty, kteří touží po pohodlném bydlení, rekreaci v klidné lokalitě, v těsné blízkosti Českého ráje, přitom však s veškerou občanskou vybaveností v nedalekém cca 5 min autem vzdáleném Jičíně.

Dispozice domu:

Nepodsklepený, dvoupodlažní objekt má hlavní vstup-verandu, chodbu, ze které se vstupuje do prostorného obývacího pokoje o výměře cca 37 m2. Dále z chodby vstupujeme do pěkné, moderní kuchyně, na kterou navazuje jídelna, ze které můžeme francouzským oknem vstoupit do zahrady, na které je umístěna zastřešená pergola s posezením, kde si můžete vychutnat případně svou ranní kávu. Z kuchyně je vstup do prostorné koupelny, kde je umístěna vana, toaleta a technická místnost. V hlavní vstupní chodbě je dále vstup do technické místnosti (kotelny) a schodiště do 2 NP/podkroví, kde se nachází hala, ložnice a dětský pokoj. Na obytnou část ve 2 NP navazuje prostorná půda cca 53 m2. Na dům obdélníkového tvaru navazuje garáž/stodola, sklad a dílna o výměře cca 55 m2. Na rovinatém, udržovaném pozemku o celkové výměře 1014 m2 dále stojí zděná stavba, kde se nachází sauna s odpočinkovou místností a výše zmíněná zastřešená pergola s prostorem pro grilování a posezení, obojí v příjemném provedení z přírodních materiálů.

Dům je napojený na elektro, vlastní studnu, odpady svedeny do jímky. Vytápění ústřední zajištěné elektrokotlem.

Výhody domu:

  • kompletní rekonstrukce obytné části: dům prošel vkusnou rekonstrukcí, kde byl kladen důraz na estetiku

i funkčnost. Vyšší standard provedení, nové podlahy, dveře, okna, rozvody. Dům je zateplený.

  • venkovní stavby vytvořené převážně pro relax
  • výborná lokalita: klidná a bezpečná část obce s rychlou dostupností do nedalekého centra města
  • parkování: přímo na zpevněné části pozemku u domu a také možnost před domem.

Lokalita:

Obec, která je zajímavá díky své blízkosti k přírodě i městské vybavenosti. Najdeme zde veřejný bazén se slanou vodou. Vyrazit můžete na Zebín, do Prachovských skal, Jinolic. V nedalekém Jičíně najdete moderní sportovní areál, tenisové kurty, fotbalové hřiště, plavecký bazén i zimní stadion, což ocení zejména sportovní nadšenci.

Zvu Vás tímto na prohlídku. Pro více informací a sjednání termínu prohlídek mě neváhejte kontaktovat.

 

Mapa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *