Dům v Českém ráji.

Dům v Českém ráji.

Krčkovice, 511 01 Hrubá Skála-Turnov 1, Česko

Prodej

ID nemovitosti :

 2419

Počet pokojů

7

Počet koupelen

3

Užitná plocha

471

Rozloha

background Layer 1 3679

Popis

Hledáte místo, kam se můžete uchýlit po pracovním týdnu na víkendový odpočinek či využít možnosti trvalého bydlení, tak jako tomu bylo do současné doby? Místo kde je klid a pohoda, obklopené krásnou přírodou Českého ráje. Věřím, že jistě uvidíte v nabízené nemovitosti, do které je možné se nastěhovat v období září- říjen 2024 vhodný potencionál. RD je k prodeji s komplexním stávajícím bytovým vybavením a zařízením, včetně zahradní techniky. Objekt se spolu s přilehlými pozemky nachází v CHKO Český ráj, obec Hrubá Skála, část obce Krčkovice. Dům byl průběžně několikrát kompletně rekonstruován s důrazem na zachování mnoha prvků charakteru stavby.

Celková podlahová plocha domu činí cca 471 m2, zastavěna plocha je 286 m2, ostatní stavby jako jsou sklady zahradního nářadí, opláštěný přístřešek mají cca 41 m2 a plocha oploceného pozemku činí 3.679 m2. Tento pozemek je upravenou zahradou, na které nalezneme vzrostlé ovocné i okrasné stromy, zahradní jezírko, několik relax. zón včetně venkovní na RD navazující zastřešené terasy, která poskytuje velký prostor k posezení a možnost grilování.

Dispozice:hlavním vstupem se ocitnete v prostorné hale, ze které je vstup do obytného pokoje s kuchyň. koutem a jídelnou. Z haly je dále vstup do dvou obytných místností (pracovna a prostorný šatník) a do hlavní koupelny s WC. Dřevěnými schody se dostáváme do patra, kde jsou dvě prostorné ložnice a koupelna se sprchovým koutem a WC. Z jedné z ložnic je dále možné vstoupit do dalšího obytného prostoru (obývací pokoj s ložnicí), který je spojen s kuchyní . Dále je zde další koupelna se sprchovým koutem a WC. Tato obytná část má i svůj vlastní přístup schodištěm ze zahrady. Je možné tuto část popřípadě poskytnout hostům, či efektivně pronajímat v turistické sezóně. V přízemí je dále se samostatným vchodem velká relax. místnost z pískovců a s pískovcovým klenutým stropem, kde je nainstalovaná infračervená sauna s vířivkou. Další místnost v přízemí se samostatným vchodem slouží jako sklad s topným dřevem do krbu. Dům je částečně podsklepen.

Dům je napojen na vodu z veřejného vodovodu, likvidace splaškových vod je zajištěna přes DČOV a částečně ve vyvážecím septiku. Objekt dále hospodaří s dešťovou vodou, kdy dešťová voda ze střech je akumulována do nádob a bezpečnostním přepadem částečně pouštěna do septiku, částečně do venkovního zahradního jezírka. Vytápění je ústřední, kdy zdrojem tepla je tepelné čerpadlo. Sekundárním zdrojem tepla jsou krbová kamna v obytném pokoji s kuchyní. Z krbu teplo rozvedeno i do 1.patra pomocí průduchů ( ventilátor ) a dále v patře jsou ještě el.přímotopy. Nad prvním poschodím je půdní prostor. Stropní izolace je realizována foukací izolační metodou s využitím i izolační vaty.

Jedinečná šance vlastnit tuto stavbu, která Vám poskytne příjemné chalupaření, bydlení i podnikání v nádherné přírodě Českého ráje. Zvu Vás tímto na prohlídku. Pro více informací o RD, kupní ceně a sjednání termínu ohledně prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Mapa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *