Chalupa nedaleko Českého ráje.

Chalupa nedaleko Českého ráje.

Kněžmost, Česko

Rezervace

Prodej

2.300.000Kč

ID nemovitosti :

 2417

Počet pokojů

2

Užitná plocha

80

Rozloha

background Layer 1 505

Popis

Hledáte místo, kam se můžete uchýlit po pracovním týdnu na víkendový odpočinek kde je klid a pohoda nedaleko se nacházející nádherné přírody v Českém ráji? Věřím, že jistě uvidíte v této nemovitosti, která je určena ke kompletní rekonstrukci její potenciál.

Chalupa se nachází v kú Kněžmost, části obce Býčina a stojí v samém centru u kapličky. Pozemek je o celkové výměře 505 m2, kdy zastavěná část je o výměře 125 m2.

Současná dispozice domu: vstupní chodba, světnice, spíž, pokoj a prostorná půda. Na obytnou část navazuje bývalá hospodářská část (řezárna, chlév), která by se dala využít ke zbudování koupelny a WC. Navazují zděné kolny a suché WC. Na pozemku dále stojí dřevěná kolna.

Zdivo je smíšené povahy ( kámen/cihla/trámy). Dům má sedlovou střechu s krytinou z cementových tašek.

Dům je napojen na veřejný vodovod. Odpad – vlastní žumpa. Vytápění bylo zajištěno kamny na TP.

 Aktuální technický stav je špatný, ale Vy můžete tento dům/chalupu proměnit od základů dle Vašich představ.

 Býčina je místní částí obce Kněžmost, kde se nabízí kompletní občanská vybavenost jako obchody, restaurace, základní a mateřská škola, sportoviště, praktický lékař, pošta. Nedaleko se nachází skalní hrad Valečov a Příhrazské skály, které jsou významnou horolezeckou lokalitou, kdy v jejím sektoru je evidováno téměř na 200 pískovcových věží a dalších skalních útvarů kde je vyznačeno  více jak tisícovka lezeckých cest. Nachází se zde i spousta turistických i cyklistických cest. Autem jste do 15 min v Mladé Boleslavi a do 10 min v Mnichově Hradišti. Výborná dostupnost na dálnici D 10 směr Praha a Liberec.

 

 Zvu Vás tímto na prohlídku. Pro více informací a sjednání termínu ohledně prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Mapa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *