Pronájem v moderním bytovém domě v centru Liberce.

Pronájem v moderním bytovém domě v centru Liberce.

Vítězná, 460 01 Liberec, Česko

Pronajato

20.000Kč

ID nemovitosti :

 2007

Počet pokojů

4+kk

Počet koupelen

1

Počet garáží

2

Užitná plocha

90

Rok výstavby

2019

Popis

Exkluzivní příležitost pronájmu nového bydlení – bytu 4+kk o výměře 90 m2 + terasy 19 m2, který se nachází v srdci města ,,REZIDENCE PARK MASARYKOVA“ Liberec.
Byt 4+kk je umístěn v domě ,,E“, a to v 6 NP s výtahem a dispozičně je sestaven ze vstupní chodby, samostatného WC, koupelny s WC, obývacího pokoje s kuchyňským koutem (kuchyňská linka na míru s vestavěnými spotřebiči zn. Miele a Liebherr) a vstupem na prostornou terasu, 2 pokoje a ložnice se vstupem na druhou terasu. Byt je připraven k okamžitému nastěhování.

Součástí pronájmu jsou 2 parkovací stání (zakladač) umístěná v přízemí domu a sklepní kóje.

Nájemné je stanoveno na 20.000,– Kč/měs. + 4000,– Kč poplatky/měs. vč.parkovacího stání. Kauce ve výši 40.000,– Kč. Preferujeme seriózní zájemce, nekuřáky, bez domácích zvířat.

Nenechte si ujít tuto lákavou nabídku prostorného bytu, který se nachází v těsné blízkosti Masarykovy třídy, a to historicky významné ulice s promenádním charakterem, kterou lemují městské vily z konce 19. a začátku 20.století. Byt je situován v těsné blízkosti přírody a zároveň i na dosah centra. Bezproblémová dopravní dostupnost, bohaté sportovní i kulturní vyžití, funkční sociální infrastruktura a zejména bydlení splňující nejvyšší jakostní i estetické nároky.
Domluvte si prohlídku. Volejte kdykoliv!

Mapa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *