Rodinný domek/chalupa v Českém ráji.

Rodinný domek/chalupa v Českém ráji.

Turnov

Prodej

2.700.000Kč

ID nemovitosti :

 2420

Počet pokojů

2

Počet koupelen

1

Užitná plocha

60

Rozloha

background Layer 1 690

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím k prodeji menší rodinný dům, který se nachází v obci Mašov u Turnova. Ke zděnému, částečně podsklepenému domu se zastavěnou plochou 103 m2, náleží pozemek o výměře 587 m2, který je u domu rovinatý a následně se svažuje. Na pozemku stojí dřevěná kůlna. Celková podlahová plocha činí 60 m2. Přístup je zajištěn po asfaltové zpevněné komunikaci.
Dispozice domu: prostorná chodba, vstup do obytného pokoje a kuchyně. Navazuje přístavba, ve které se nachází chodba, vstup do koupelny a samostatného WC. V chodbě je dále vstup do kamenného sklepa o 5 m2 a vstup na půdu. Vytápění domu lokální, kamny na TP a ohřev vody elektrickým bojlerem. Nemovitost napojena na veřejný vodovod. Likvidace splaškových vod je vyřešena pomocí nepropustné jímky. Na hranici pozemku se nachází plynová přípojka.
Nemovitost bude po stavebních úpravách vhodná k trvalému bydlení, rekreaci, nebo jako investiční záměr pro ubytování. Jak nový majitel, tak případná klientela, ocení blízkost přírody, cyklotras, turistických stezek a historických objektů v Českém ráji. Veškerá občanská vybavenost v Turnově. Do doby vyhotovení PENB uvádíme ze zákona energetickou náročnost ,,G“. Více informací sdělím po telefonu, pro sjednání termínu ohledně prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Mapa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *