Rodinný dům ve Svijanech.

Rodinný dům ve Svijanech.

Svijany, Česko

Prodej

4.900.000Kč

ID nemovitosti :

 Nezadáno

Počet pokojů

5

Počet garáží

1

Užitná plocha

145

Rozloha

background Layer 1 1692

Popis

Nabízím Vám ke koupi rodinný dům ve Svijanech, okres Liberec. Částečně podsklepený rodinný dům s jižní orientací je v původním stavu od doby jeho výstavby. Jeho stáří je cca 60 let. Zastavěná plocha domu činí 102 m2, součástí objektu je také zděná kolna se zastavěnou plochou 34 m2 a garáž s montážní jámou se zastavěnou plochou 43 m2. K nabízené nemovitosti dále náleží pozemek o CP 1692 m2, který je využíván jako zahrada. Dispozice: PP- sklep a technické zázemí (umístěn plynový kotel, čerpadlo ke studni), 1.NP – zádveří, samostatné WC, spíž, chodba se schodištěm, koupelna, kuchyň, obývací pokoj a pokoj. 2.NP – chodba se vstupem do 2 pokojů a 2 podkrovních prostor. Elektřina, plyn a voda jsou zavedeny do domu. Ohřev vody zajišťuje bojler. Vytápění je ústřední, řešeno plynovým kotlem. Dům je napojen na veřejný vodovod a má i vlastní studnu s užitkovou vodou. Odkanalizování je řešeno do vlastní žumpy. Dům je vhodný ke kompletní rekonstrukci.

Pro pohodové bydlení jsou k dispozici kompletní služby občanské vybavenosti v cca 1,5 km vzdálených Příšovicích: zdravotní středisko, lékárna, pošta, MŠ, ZŠ, restaurace, obchody s potravinami, kulturní akce pořádané obcí a dopravní obslužnost. Výborná dostupnost na dálnici D10 se sjezdy na Liberec a Prahu.

Vzhledem k tomu, že nebyl dodán PENB tak uvádíme energetickou náročnost „G“.

Zvu Vás tímto na prohlídku. Od nemovitosti mám klíče, pro více informací a sjednání termínu ohledně prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Mapa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *