Prodej ubytovacího zařízení s restaurací.

Prodej ubytovacího zařízení s restaurací.

Dolní Světlá, 471 57 Mařenice, Česko

Prodej

7.500.000Kč

ID nemovitosti :

 2101

Počet pokojů

7

Užitná plocha

400

Rozloha

background Layer 1 2779

Popis

Zavedený penzion u cyklostezky nedaleko německo-české hranice. Turisticky velmi zajímavá lokalita Lužických hor s dobrou dostupností i v zimním období.

Exkluzivní příležitost koupě zavedeného penzionu ( rodinného domu/ chalupy) s celkovou plochou pozemků 2779 m2 v klidné části obce Dolní Světlá.

 

Zděný dům (po téměř kompletní rekonstrukci z roku 2018) s možností ubytování, který je v bezvadném, udržovaném stavu nabízí jeden menší privát, 6 pokojů, kuchyňku a jídelnu pro ubytované, to vše s kapacitou cca 20 lůžek. Dále se zde nachází zázemí v podobě menší kuchyně pro restauraci, soc. zařízení a několik technických místností včetně kotelny. Dům se zastavěnou plochou 322 m2 je částečně podsklepen, v přízemí se nachází restaurace s nově zbudovanou zimní terasou, kuchyň, kotelna, privát a v patře jsou k dispozici pokoje pro ubytované včetně vybavení soc.zařízením. Vytápění zajišťuje automatický kotel na tuhá paliva a elektrokotel. Dům je napojen na veřejný vodovod a žumpu.

 

Na pozemku v zadní části je pro letní sezónu umístěno venkovní posezení, nadzemní bazén a pro děti trampolína s dalším zázemím.

Klidná lokalita, dobrý stav nemovitosti, nízké měsíční náklady na provoz a parkoviště pro cca 12 aut jsou jedny z mnoha benefitů této nemovitosti. Majitelé přenechávají částečně i vybavení.

Pro více informací i foto možné použít i odkaz na www.penzion Windows.

O případnou prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Mapa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *