RD/chalupa v Dolní Světlé u Mařenic.

RD/chalupa v Dolní Světlé u Mařenic.

Dolní Světlá, 471 57 Mařenice, Česko

Prodej

7.500.000Kč

ID nemovitosti :

 2100

Počet pokojů

6

Počet koupelen

5

Užitná plocha

400

Rozloha

background Layer 1 2779

Popis

Prodej rodinného domu/chalupy u cyklostezky nedaleko německo-české hranice. Velmi zajímavá lokalita Lužických hor s dobrou dostupností i v zimním období.

Exkluzivní příležitost koupě rodinného domu/ chalupy s celkovou plochou pozemků 2779 m2 v klidné části obce Dolní Světlá.

 

Zděný dům (po téměř kompletní rekonstrukci z roku 2018) je v bezvadném, udržovaném stavu a nabízí jeden menší solo byt, 6 pokojů, kuchyňku a jídelnu. Dále se zde nachází zázemí: soc. zařízení a několik technických místností včetně kotelny. Dům se zastavěnou plochou 322 m2 je částečně podsklepen, v přízemí se nachází prostor s nově zbudovanou zimní terasou. Dům by šel uzpůsobit na bydlení pro dlouhodobé nájemníky. Vytápění zajišťuje automatický kotel na tuhá paliva a elektrokotel. Dům je napojen na veřejný vodovod a žumpu.

 

Na pozemku v zadní části je umístěno venkovní posezení, nadzemní bazén a pro děti trampolína s dalším zázemím.

Klidná lokalita, dobrý stav nemovitosti, nízké měsíční náklady na provoz a parkoviště pro cca 12 aut jsou jedny z mnoha benefitů této nemovitosti. Majitelé přenechávají částečně i vybavení. O případnou prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Mapa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *