Objekt k podnikání i bydlení.

Objekt k podnikání i bydlení.

Úlibice, Česko

Prodej

6.490.000Kč

ID nemovitosti :

 2305

Počet pokojů

6

Počet koupelen

1

Počet garáží

1

Užitná plocha

345

Rozloha

background Layer 1 1681

Popis

 

Exkluzivně Vám ke koupi nabízíme nemovitost v Úlibicích u Jičína s jednou bytovou jednotkou, prodejnou s prostornými sklady, garáží a dílnou s celkovou výměrou pozemků 1681 m2.

Jedná se o zděný patrový, samostatně stojící objekt, se sedlovou střechou, který je propojen s objektem garáže, dílny a skladu kdy celková podlahová plocha čítá 408m2
Dům je situován v obytné zástavbě obce Úlibice. Objekt se nachází cca 100 m od kruhového objezdu na hlavní trase Jičín-Hradec Králové a Jičín-Nová Paka-Krkonoše.

Prostorný dům s obytným podkrovím a přistavěnými podnikatelskými prostory byl postaven na betonových izolovaných pásech, střešní krytina na domech jsou dvoudrážkové tašky a šablony Cembrit, na podlahách je položena převážně dlažba, okna jsou plastová. Vytápění a ohřev vody je zajištěno pomocí plynových kotlů. Celý objekt je napojen na vlastní vodovodní řád (studnu) a odpady jsou svedeny do jímky.

Hlavní objekt je tvořen v 1PP sklepním prostorem. V 1NP je z ulice prostor prodejny se vstupem do kanceláře /denní místnost a dále do sociálního zařízení pro muže a ženy. Na prodejní část navazují skladové prostory, ze kterých se v zadní části lze prostřednictvím spojovacího krčku dostat k navazujícímu objektu garáže a dílny, kde v obou případech lze využít podkrovních prostorů k vestavbě. Z garáže i dílny lze vstoupit na dvůr, ze kterého se v zadní části dostáváme zpět do hlavního objektu, kde je vystavěné schodiště, které vede do podkroví. V podkroví se nachází byt o velikosti 2+1 se soc. zařízením a navazuje prostorná půda (prostor vhodný k další vestavbě).

Příslušenstvím je vlastní parkoviště u objektu s užitnou plochou 294 m2, a to v provedení zámková dlažba a dále zahrada v zadní části nemovitosti.
Další výhodou objektu jsou ta, že jednotlivé prostory mají možnost samostatných vstupů.

Jelikož nebyl prozatím dodán PENB uvádíme energ.třídu G. Tato nemovitost má nespočet možností k využití. Tento objekt se dá využít například jako obchod se smíšeným zbožím-večerka, rychlé občerstvení-bistro, autodílna, ale i na další vaše podnikatelské záměry.
Díky své poloze a variabilitě využití, je objekt vhodnou investiční příležitostí a lze ho téměř okamžitě užívat.

Pokud Vás tato zajímavá nemovitost oslovila, tak neváhejte a kontaktujte makléře nemovitosti.

 

Mapa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *