Rodinný dům v Bílsku u Kopidlna.

Rodinný dům v Bílsku u Kopidlna.

Bílsko, 507 32 Údrnice, Česko

Prodej

3.800.000Kč

ID nemovitosti :

 2312

Počet pokojů

5+2

Počet koupelen

1

Počet garáží

1

Užitná plocha

240

Rozloha

background Layer 1 3053

Popis

Exkluzivní příležitost koupě částečně podsklepeného rodinného domu, který najdete v obci Bílsko cca 2 km od Kopidlna kde je veškerá občanská vybavenost.

Nemovitost, která je v současné době před kompletní rekonstrukcí a modernizací  nabízí velikost 5+2. Po rekonstrukci může nabídnout velkorysé bydlení o velikosti 6+1 nebo se zde nabízí i možnost dvougeneračního bydlení. Dispozice: 1 PP – sklep o velikosti 26 m2, 1 NP – veranda-zádveří, vstupní chodba, v levé části domu se nachází kuchyň, obývací pokoj, ložnice, místnost (možnost vybudování nové prostorné koupelny), spíž, WC. V pravé části domu byla vybudována kuchyň a obytný pokoj. Vstup do podkroví/2 NP, zde se nachází vestavěné dva pokoje, podkrovní komora a celkem prostorná půda (vhodná k výstavbě dalších pokojů). Na dům v zadní části navazuje přístavba o výměře cca 20 m2 s vybudovanou koupelnou a kotelnou. U domu se nachází zděná garáž s kůlnou.

Stavba je napojena na el.síť 220/380 V, vlastní studnu, odkanalizování je provedeno do žumpy. Dům je možno napojit na veřejný vodovod (vybudovaná přípojka). Vytápění je řešeno částečně lokálně – kamny na TP a také ústřední, etážové topení – kotel na TP.

Pozemek včetně zastavěné plochy:  3053 m2.

Nabídka prodeje rodinného domu, který byl donedávna trvale obydlen. Pěkné, klidné umístění domu s dobrou dostupností do Jičína cca 16 km. V obci autobusové spojení, docházková vzdálenost do okolních lesů a k nedalekému rybníku.
Domluvte si prohlídku.

Mapa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *