RD/chalupa v Košťálově s výbornou dostupností do Krkonoš.

RD/chalupa v Košťálově s výbornou dostupností do Krkonoš.

Košťálov, Česko

Prodej

4.900.000Kč

ID nemovitosti :

 2114

Počet pokojů

3+1

Počet koupelen

1

Užitná plocha

102

Rozloha

background Layer 1 3859

Popis

Menší rodinný domek/chalupa v Košťálově s výbornou dostupností do Krkonoš.

Exkluzivní příležitost koupě rodinného domku s pozemkem poskytující soukromí, který se nachází v obci Košťálov. Obec obklopená zelení s dobrou dostupností do nedalekých Krkonoš, Semil a Jilemnice.

Nemovitost ( rodinný domek/chalupa), která je v současné době z velké části po nedávné rekonstrukci  nabízí současnou velikost 3+1. Dispozice: vstupní chodba-zádveří, chodba se vstupem do koupelny s WC, obývacího pokoje s možností vstupu na zahradu a kuchyně s jídelním koutem. Dále se zde nachází vstup do podkroví, kde je ložnice a prostorný pokoj s výhledem na Krkonoše. Dům je částečně podsklepen (uhelna, kotelna). U domu se nachází prostorný přístavek na auta, dřevěné kůlny, jezírko a starý betonový bazén.

Stavba je napojena na vodovodní řád, odpad řešen čističkou a následným vsakem. Vytápění je ústřední s kotlem na TP. Pozemek včetně zastavěné plochy činí 3859 m2.

Nenechte si ujít tuto lákavou nabídku prodeje rodinného domku/chalupy, který je trvale obydlen. Zajímavá lokalita s dobrou dostupností do Krkonoš i Českého ráje.
Domluvte si prohlídku.

Mapa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *