Pěkný, slunný byt v Doubí u Turnova.

Pěkný, slunný byt v Doubí u Turnova.

Doubí, 463 45 Čtveřín-Pěnčín u Liberce, Česko

Prodej

4.890.000Kč

ID nemovitosti :

 2407

Počet pokojů

3+1

Počet koupelen

1

Užitná plocha

80

Popis

Hledáte nový útulný domov? Na základě zastoupení majitele Vám nabízím prodej bytu 3+1 s balkónem v obci Čtveřín-Doubí. Bytová jednotka 3+1 (nyní stavebně upravena na prostornou 3+kk) je v osobním vlastnictví a nachází se v 1. NP zděného, zatepleného bytového domu. Dům se nachází v dobré dojezdové vzdálenosti cca 5 km do města Turnova. Nenechte si ujít koupi tohoto bytu v klidné lokalitě, v těsné blízkosti Českého ráje.

Byt nabízí celkovou podlahovou plochu včetně příslušenství 80,65 m2, z toho je plocha dvou sklepů cca 8,5 m2. Kompletní, zdařilá rekonstrukce bytu proběhla začátkem roku 2024. Zahrnuje nové koupelnové jádro vybavené toaletou, sprchovým koutem, umyvadlem, místem pro pračku a sušičku. Byt má nové veškeré rozvody el., vody, odpadů, topení. Původní topení kotlem na TP bylo nahrazeno kombinovaným plynovým kotlem umístěným ve vlastním sklepě. Dále bylo v bytě provedeno několik stavebních úprav včetně nových omítek, podlah (keramická a plovoucí podlaha). Jediné co majitel nechává v režii zájemce o koupi, a to koupi kuchyňské linky dle vlastního vkusu. Na základě toho je ochoten jednat o kupní ceně bytu.

Dispozice: prostorná vstupní chodba, komora/šatna, koupelna s WC, kuchyň propojena s obývacím prostorem, ložnice a prostorný pokoj se vstupem na balkón. Náklady na bydlení dle předpisu činí měsíčně: fond oprav 419 Kč, splátka úvěru 1614 Kč, správa 144 Kč, pojištění 34 Kč, provoz 61 Kč, SV 329 Kč. Celková platba měsíčně je 2.930 Kč + zálohy na plyn a elektřinu v bytě. PENB – energetický štítek je v kategorii „G“, vzhledem k tomu, že nebyl průkaz předložen.

Parkování je zajištěno na přilehlé asfaltové ploše u domu s dostatečnou kapacitou míst. Lukrativní lokality v dosahu: Sychrov, Turnov, Český ráj a další lokace pro turistiku a tipy na volnočasové aktivity. Perfektní napojení na rychlostní silnici Turnov- Liberec a dálnici D10: Turnov-Mladá Boleslav-Praha. V docházkové vzdálenosti obchod, zastávka BUS a vlaku.

Pro více informací nebo domluvení prohlídky mne neváhejte kontaktovat. Těším se na Vaši návštěvu a jsem připravena Vám pomoci udělat první krok k vysněnému domovu.

Mapa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *