Pěkný rodinný dům u lesa nedaleko M.Boleslavi.

Pěkný rodinný dům u lesa nedaleko M.Boleslavi.

472 01 Bezděz, Česko

Prodáno

7.400.000Kč

ID nemovitosti :

 2315

Počet pokojů

6+kk

Počet koupelen

2

Počet garáží

1

Užitná plocha

169

Rok výstavby

2005

Rozloha

background Layer 1 2709

Popis

Hledáte klidné bydlení v rodinném domě s dobrou dostupností do Mladé Boleslavi a zároveň možnost bydlení v těsné blízkosti krásné přírody? Máme pro vás pěkný, udržovaný rodinný dům s využitým podkrovím, který nabízí dispozici 6+kk s obytnou plochou 169 m2. Jedná se o dřevostavbu, která byla postavena v roce 2005 a součástí této stavby je také pozemek o celkové výměře 2709 m2.

Největší předností nemovitosti, která se Vám bude jistě líbit, je jak přízemní část domu, kde se nachází zádveří, prostorná chodba-hala, WC, koupelna, relaxační pokoj, pracovna, velký slunný obývací pokoj propojený s kuchyňským koutem a zimní zahradou, tak podkroví, kde se nachází chodba, tři prostorné pokoje, koupelna, WC a praktickým bonusem je pak i šatna, kterou lze využít jako úložný prostor. Ze zimní zahrady lze dále vstoupit na udržovanou zahradu u domu. Bonusem nemovitosti je zděná garáž o výměře 39 m2 (možnost parkování dvou vozidel). Nemovitost je vybavena podlahovým topením v celém domě, vytápěním na el. kotel a krbovou vložkou. Zimní zahrada má svůj vlastní el.kotel. Rodinný dům je dále napojen na veřejný vodovod, vlastní ČOV a elektřinu.

Dobrá dopravní dostupnost ( autobusové i vlakové spoje). Dojezdová vzdálenost autem do Bělé pod Bezdězem cca  5 min, do Mladé Boleslavi cca 15 min a Prahy cca 55 min.

Pokud Vás nemovitost zaujala, neváhejte mě kontaktovat, nemovitostí Vás velmi ráda provedu.

Jelikož nebyl dodán PENB uvádíme energ.třídu G.

 

Mapa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *