Pěkný dům nedaleko Hořic v Podkrkonoší.

Pěkný dům nedaleko Hořic v Podkrkonoší.

507 73 Dobrá Voda u Hořic, Česko

Prodáno

5.300.000Kč

ID nemovitosti :

 2308

Počet pokojů

6

Počet koupelen

2

Užitná plocha

170

Rozloha

background Layer 1 2663

Popis

Dovoluji si Vám nabídnout prodej rodinného domu v obci Dobrá Voda u Hořic s pozemkem o celkové výměře 2 663 m2. Rodinný dům byl celkově rekonstruován cca 10 let zpět s tím, že schází ve 2NP dokončit pouze druhou koupelnu a v domě provést několik menších estetických úprav. Nemovitost lze využít i pro dvougenerační bydlení.

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě: obecní vodovodní řád, plynovod, elektřina 220/380V, kanalizace. Jako bonus uvádíme, že dům má také vlastní studnu. Objekt má novou střechu, plastová okna, zateplení stropů, zateplení domu spolu s fasádou, nové rozvody elektřiny, vody, odpadů a topení. Vytápění domu je v současné době ústřední prostřednictvím kotle (automatu) na TP, dále možnost vytápění plynem či krbovými kamny. Dispozice domu: v 1NP veranda, samostatné WC, sprchový kout, chodba, ložnice, obývací pokoj, kuchyň s jídelním koutem, koupelna s WC. Vstup do 1PP, kde je kotelna a sklad uhlí. Z centrální chodby v 1 NP se dostaneme do 2 NP  kde jsou: chodba, 3 pokoje a koupelna s WC (připravena k dokončení), vstup na balkón a do půdních prostor.

Na pozemku se nachází pergola s posezením, bazén, přístřešky pro auta. V zadní části nemovitosti-na pozemcích lze hospodařit, chovat menší hospodářská zvířata.

V obci je mateřská školka, 1 stupeň ZŠ, pošta, hasičský záchranný sbor, obchod, hospoda, vlak, autobus, atd. Pokud Vás nemovitost zaujala, neváhejte mě kontaktovat, nemovitostí Vás velmi ráda provedu.

Jelikož nebyl dodán PENB uvádíme energ.třídu G.

Mapa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *