Komerční prostory v Turnově.

Komerční prostory v Turnově.

Turnov

Pronajato

30.000Kč

ID nemovitosti :

 2325

Počet pokojů

2+kk

Počet koupelen

2

Užitná plocha

80

Rok výstavby

2023

Popis

Hledáte reprezentativní prostory a příjemné prostředí pro práci v centru města Turnova?

Dovolujeme si Vám nabídnout pronájem komerčních prostor o velikosti cca 80 m2 v nově vystavěném, moderním bytovém domě Na Házce, 5 minut pěšky od náměstí.

Vhodné pro zájemce projektové, účetní kanceláře či advokacie, sídlo firmy nebo po změně užívání možnost využít jako ordinaci, dentální praxe apod. Pro zájemce hledající klidné a nerušené prostředí pro práci s potřebným komfortem i bezbariérovým přístupem.

Dispozice komerčních prostor: vstupní chodba/čekárna, vstup do kancelářských prostor, zasedací místnost.  Z chodby je dále vstup do prostor WC pro klienty i zaměstnance. K dispozici též úklidová místnost.

Nemovitost aktuálně po úspěšné kolaudaci, moderně a funkčně vybavená.

Vybavení nemovitosti a její vlastnosti zahrnuté v nájmu: kuchyňská linka na míru, venkovní žaluzie pro celý komerční prostor na el.ovládání, protihlukové a bezpečnostní prvky. K dispozici parkovací místo v hodnotě 1,5 tis./měs.

Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl doložen průkaz energetické náročnosti PENB, je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G.

Více informací Vám rádi sdělíme na vyžádání, nebo na prohlídce nemovitosti, kterou jednoznačně doporučujeme.

Mapa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *