Vilka/RD v Sobotce.

Vilka/RD v Sobotce.

507 43 Sobotka, Česko

Prodej

3.590.000Kč

ID nemovitosti :

 2015

Počet pokojů

5+1

Počet koupelen

1

Užitná plocha

99

Rozloha

background Layer 1 457

Popis

Zajímavá příležitost koupě rodinného domu / vilky s  pozemkem, který se nachází v okrajové části města Sobotka s docházkovou vzdáleností cca 10 min. do centra. Sobotka je město s rekreačním a turistickým letoviskem na jižním okraji Českého ráje a nabízí veškerou občanskou vybavenost, skvělé dopravní spojení do Jičína, Mladé Boleslavi, Prahy.

Částečně podsklepený dům byl od původní výstavby v 70-tých letech adaptován a do současné doby udržován. Nyní nabízí v 1NP místnosti s dispozicí 3+1. Ve 2NP jsou dva menší pokoje s navazující půdou, která vybízí k prostorné vestavbě.
Hlavním vchodem vcházíte do předsíně/chodby ze které je vstup do dětského pokoje, ložnice, kuchyně, koupelny a sklepa. Dominantou předsíně/chodby je schodiště do patra kde se nachází 2 menší vestavěné pokoje a půda. Z kuchyně je vstup do obývacího pokoje a do menší chodby, kde je vstup na WC a dále se zádveřím dostaneme na udržovaný dvorek. V zadní části objektu stojí dřevěná kolna/dílna.

 

Pozemek je rovinatý, přístupný z místní komunikace. V přední části využitý jako předzahrádka, v zadní části s možností jej využít k posezení.

Dům je napojen na vodovodní řád, kanalizaci a el. instalaci. Před domem je umístěna plynová přípojka. Vytápění momentálně zajišťují el.přímotopy a lokální kamna na TP.

Nenechte si ujít tuto lákavou nabídku prodeje rodinného domu, který čeká právě na nového majitele, aby si jej přizpůsobil dle vlastních představ. Domluvte si prohlídku. Volejte kdykoliv!

Mapa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *