Rodinný dům/chalupa v Železnici u Jičína.

Rodinný dům/chalupa v Železnici u Jičína.

507 13 Železnice, Česko

Prodej

5.700.000Kč

ID nemovitosti :

 2214

Počet pokojů

5

Počet koupelen

1

Užitná plocha

183

Rozloha

background Layer 1 323

Popis

Exklusivně Vám nabízíme k prodeji velmi pěkný rodinný dům/ chalupu k celoročnímu užívání v obci Železnice. Zastavěná plocha domu je 146 m2. Celková výměra pozemku 323 m2, na pozemku se rovněž nachází pergola, kůlna a garáž. Dům je ve velmi dobrém, udržovaném stavu a je možné jej okamžitě užívat.

V prvním nadzemním podlaží se nachází zádveří, šatna, koupelna, samostatné WC, technická místnost. Chodbou se dostaneme do kuchyně a ložnice. Po levé straně chodby je dále vstup do obývacího pokoje a prostorné šatny. Z obývacího pokoje se dostaneme do druhého nadzemního podlaží, kde se nachází prostorná hala (pokoj), ložnice a vstup na půdu. Součástí objektu je komora (letní kuchyň) se samostatným přístupem ze zahrady. Dům má i malý sklep se studnou.

Nemovitost je připojena na elektřinu a plyn, voda z veřejného vodovodu, odpad je sveden do kanalizace. Vytápění objektu plynovým kondenzačním kotlem.

Na domě byla před dvěma lety provedena podstatná rekonstrukce. Pozemek u domu je udržovaný. Na pozemku se rovněž nachází nová pergola s posezením. Dům je trvale obýván, proto je celý objekt včetně příslušenství ve velmi dobrém stavu. K domu je příjezd po asfaltové obecní komunikaci, parkování možné v ulici tak i na pozemku u domu.

Vřele doporučuji k trvalému bydlení i rekreaci.

Mapa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *