Rodinný dům, bývalý penzion Bernardýn, klidné místo na polosamotě u běžeckých tratí a nedalekých skiareálů Strážné, Herlíkovice, Vrchlabí.

Rodinný dům, bývalý penzion Bernardýn, klidné místo na polosamotě u běžeckých tratí a nedalekých skiareálů Strážné, Herlíkovice, Vrchlabí.

543 52 Strážné, Česko

Prodej

6.900.000Kč

ID nemovitosti :

 2010

Počet pokojů

3+1, 5 pokojů pronájem

Počet koupelen

5

Užitná plocha

350

Rok výstavby

1989

Rozloha

background Layer 1 275

Popis

Exkluzivní příležitost koupě rodinného domu, který se nachází v klidné části obce Strážné v Krkonoších. Lokalita části Krkonoš, kdy v dojezdové vzdálenosti jsou sjezdovky ve Strážném, Vrchlabí-Herlíkovice a cca 17 km vzdálený Špindlerův Mlýn.

Zděný rodinný dům s možností ubytování, který je v bezvadném stavu nabízí byt 3+1 a dalších 5 pokojů, společenské místnosti, kuchyně pro ubytované, zimní terasu, saunu s bazénkem, to vše s kapacitou až 20 lůžek. Dispozice domu: vstupní veranda, technická místnost, terasa, kuchyň, společenská místnost-jídelna, kotelna, spíž a vodárna, techn.místnost, sauna, toaleta. V patře se nachází prostorný byt 3+1 a společenská místnost. Ve 2NP je k dispozici apartmán s vlastní koupelnou, WC a kuchyň.koutem. Ve stejném patře se dále vstupuje do obytného prostoru kde jsou 4 pokoje pro které jsou k dispozici 3 soc.zařízení. Vše do detailu promyšleno a opravdu ve velmi udržovaném stavu. Vytápění zajišťuje kotel na dřevo s horkovzduch. rozvodem a el.přímotopy. Dům je napojen na vlastní studnu s velkou kapacitou vody, 3 komor.septik a čističku odp.vod.

Na pozemku v přední části je pro letní sezónu umístěno ohniště s posezením. Klidná lokalita a top stav nemovitosti jsou jedny z mnoha benefitů této nemovitosti. Majitel přenechává částečně i vybavení. Pro více informací a případnou prohlídku mě neváhejte kontaktovat kdykoliv!

Mapa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *