Prodej ideální 1/2 rodinného domu v Poděbradech.

Prodej ideální 1/2 rodinného domu v Poděbradech.

290 01 Poděbrady, Česko

Prodáno

2.800.000Kč Kč

ID nemovitosti :

 1833

Počet pokojů

3+1

Počet koupelen

1

Počet garáží

1

Užitná plocha

75 m2

Rozloha

background Layer 1 524 m2

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout prodej ideální 1/2 zděného rodinného domu se zahradou, garážemi, kolnou v Koutecké ulici, Poděbrady. Dům je vhodný pro kupující/rodinu/jednotlivce, kteří nehledají bydlení na sídlišti, ale chtějí využívat soukromí domu s bytovou jednotkou o velikosti 3+1 v 1.NP (cca 75 m2 – kuchyň, obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, prádelna, koupelna, WC) a dalšími prostory v domě, a to: sklepní prostory (sauna), vestibul, část zahrady, garáž s dílnou, a to dle daného ujednání majitelů nemovitostí.

Nemovitost je ve velmi dobrém technickém stavu (momentálně v blízké době bez případných velkých investic-rekonstrukce proběhla v roce 2014), napojena na veřejný vodovod, kanalizaci, el.220/380 V ( u plynu, el.energie a vody jsou vlastní odečtové hodiny). Vytápění bytu je zajištěno plynovým kotlem a krbovými kamny na TP, ohřev vody el. bojlerem.

V místě veškerá občanská vybavenost, nákupní centrum 5 min. Výborná dostupnost do Prahy, autem cca 20 min. Dobrá investice v rámci využití jako byt s příslušenstvím v krásném lázeňském městě Poděbrady.

 

Mapa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *