Pěkný byt 3+1 v secesním domě ve Vršovicích.

Pěkný byt 3+1 v secesním domě ve Vršovicích.

Vršovice, Praha 10, Česko

Prodáno

9.900.000Kč

ID nemovitosti :

 2002

Počet pokojů

3+1

Počet koupelen

1

Užitná plocha

97

Popis

Nabízíme exkluzivně prodej krásného bytu 3+1 s vysokými stropy, o velikosti 97 m2, který se nachází ve 3 NP secesního domu, který prošel kompletní rekonstrukcí s důrazem na zachování historických prvků. Dům se nachází v jedné z nejkrásnější části Vršovic, přímo sousedící s městskou částí Vinohrady. Zajímavá lokalita s kompletní vybaveností a velmi slušnou dopravní dostupností. Stanice tramvaje Moskevská 140 m, stanice autobusu 300 m a nejbližší stanice metra 1 km.

Dispozice bytu: vstupní hala, ložnice, obývací pokoj, kuchyň, pokoj, WC, koupelna, technická místnost a prostorná komora. Z obývacího pokoje lze vstoupit na balkon s pohledem na malý park a kostel sv. Václava. Jedná se o světlý byt s orientací na západ a na východ. K bytu náleží sklep.

Byt byl v nedávné době celkově adaptován. Jsou vyměněna okna, některá jsou s dvojitým zasklením, na podlahách téměř v celém bytě jsou revitalizované dubové parkety a dlažba. Ohřev vody a topení zajišťuje samostatný kombinovaný plynový kotel. Koupelna vybavena sprchovým koutem.

Dům prošel rekonstrukcí včetně fasády, oken, střechy, výtahu, společných prostor a výměně rozvodů. Dům ozdoben plastickými ornamenty a balkony zdobeny kovovým zábradlím. Nedaleko domu se nachází restaurace, kavárny a obchody. Doporučujeme prohlídku. PENB nebyl zatím dodán, proto uvedena tř. G.

Mapa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *