Pěkný byt 3+1 v Ohrazenicích u Turnova.

Pěkný byt 3+1 v Ohrazenicích u Turnova.

Turnov

Prodáno

3.800.000Kč

ID nemovitosti :

 2109

Počet pokojů

3+1

Počet koupelen

1

Užitná plocha

75

Popis

Exkluzivní příležitost koupě prosluněného bytu 3+1 s balkónem, nacházejícího se v  klidné části u Turnova – Ohrazenice.

Tento zděný byt s balkónem o výměře cca75 m² vznikl před lety jako projekt družstevní výstavby v Ohrazenicích. V současné době je byt již převeden do osobního vlastnictví.
Nemovitost je umístěna ve 2 podlaží a nabízí pěknou prostornou vstupní chodbu, komoru, koupelnu, samostatné WC, ložnici, obývací pokoj a kuchyň se vstupem na prostorný balkón.
K bytu náleží sklepní úložný prostor. Náklady na provoz jsou nízké, a to vzhledem k vlastnímu vytápění (vlastní plynový, kombinovaný kotel).
Byt je vybaven pěknou kuchyňskou linkou a připraven pro nového majitele ať za účelem vlastního bydlení či investičního pronájmu.

Nenechte si ujít tuto lákavou nabídku prodeje bytu 3+1 v Ohrazenicích u Turnova, města v srdci Českého ráje, který nabízí novému majiteli možnost nastěhování bez extra větších investic. Nízké měsíční náklady na provoz bydlení, lokalita v klidné části obce s blízkostí krásné přírody, dobrého napojení na dálnici směr Praha jsou jedny z mnoha benefitů této nemovitosti. Domluvte si prohlídku.

Mapa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *