Pěkná chalupa/rodinný dům s výhledem na Krkonoše.

Pěkná chalupa/rodinný dům s výhledem na Krkonoše.

Spálov, 513 01 Semily, Česko

Prodej

3.700.000Kč

ID nemovitosti :

 1911

Počet pokojů

5

Počet koupelen

1

Počet garáží

1

Užitná plocha

193

Rozloha

background Layer 1 1249

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji poloroubenou chalupu/rodinný dům s garáží v Podkrkonoší, a to v obci Semily, kú Spálov s dobrou dostupností do Krkonoš.

Dispozice: vstupní chodba, velká obytná místnost s kuchyňským koutem a krbovými kamny s výměníkem, koupelna s toaletou, vstup na terasu s výhledem do okolí a na nedaleké Krkonoše, technická místnost, 2 pokoje. V druhém nadzemním podlaží se nachází prostorné 2 pokoje o výměře 50 m2 a 29 m2 a vstup na půdu. V suterénu objektu se nachází domácí vinárnička o výměře 22 m3 a sklad se sklepem. Na dům navazuje zahrada. Nemovitost je napojena na el.220/380 V, veřejný vodovod, odpad sveden do septiku.

Součástí prodeje chalupy/rodinného domu je i prodej zděné prostorné garáže s vystavěným obytným patrem.

Lokalita je ideální pro milovníky zimních i letních sportů. Dostupnost sjezdovek lyžařského areálu Šachty-Vysoké nad Jizerou (14km). V blízkosti nemovitosti vedou turistické a cyklistické trasy. Je zde možnost využít sportovní areál města Jilemnice (30 min.jízdy autem), možnost krásných procházek údolím Jizery. Veškerá občanská vybavenost v Semilech (6 km), 22 km od centra Českého ráje. Možnost přebudování na penzion. Doporučujeme.

Mapa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *