Komerční objekt v Turnově.

Komerční objekt v Turnově.

Skálova, 511 01 Turnov, Česko

Prodáno

3.500.000Kč

ID nemovitosti :

 2031

Počet pokojů

3

Užitná plocha

90

Rozloha

background Layer 1 86

Popis

Zajímavá příležitost koupě samostatně stojícího objektu, který stojí při vstupu do parku města Turnova. Objekt – kulturní památka (možnost žádosti o dotaci) původně používána jako ,,sklářská huť,, se zastavěným pozemkem o výměře 86 m2  se nachází v centru Turnova – srdci Českého ráje.
Nemovitost je podsklepena (suterén) a byla zde zbudována vinárna včetně zázemí pro personál i klienty. V přízemí se nachází místnost o rozměru 25 m2 a je přepažena dřevěnou příčkou. V podkroví (25 m2) se nachází prostor s různými úrovněmi podlah, schoz do přízemí (pro manipulaci velkých předmětů mezi patry) a světlíkové okno. Nemovitost nabízí samostatný vchod do vinárny včetně jejího zázemí.

V celém objektu je plynové topení, v suterénu jsou krásná kachlová kamna, napojení na el. proud a dále na veřejný vodovod a kanalizaci.

Kolem části objektu a schodů do suterénu je zbudován stylový kovaný plot.

Nenechte si ujít tuto lákavou nabídku prodeje jedinečného objektu v centru Turnova, který čeká právě na nového majitele, aby si jej přizpůsobil dle vlastních představ, kdy se nabízí zde mít např. ateliér. Domluvte si prohlídku.

 

Mapa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *